Szavazás
Graham buci
Már jó ideje töröm a fejem a szénhidrát csökkentett buci-kifli-kenyér előállitásán, de ma jött el a pillanat, hogy az itthon lévő "maradék"
anyagokból össze is állitsam. Keresem az igazi kenyér izét a maglisztekkel készült termékekben, de ezt nem lehet megtalálni. Max. helyettesiteni, de valamit valamiért! :) Nem szabad sokat agyalni- ma rájöttem! -, csak csinálni.
Hozzávalók:
5 ek Nyanya
2 dl pohárral mért finomliszt
2 dl graham liszt
1 dl szőlőmagliszt
1 dl teljes kiőrlésű búzaliszt
3 ek kókuszzsir
1 1/2 teáskanál só
1 dkg élesztő
3 dl viz
Hozzávalókat összepakolni, és kidagasztani. 40 perc kelesztés, majd át kell dolgozni, és újabb 15 percig pihentetni.
Ezek után 7 db-ra vágtam -lehet belőle 9-et is csinálni, mert eléggé pocakosak lettek-és amint a kenyeret formázni.
Ujabb pihi idő ami kb 30-40perc, majd 180 fokon 30 percig sütni.
Próbáljátok ki, mert ehető!
